+ 420 777 604 377 info@bzlab.cz

Vyšetření pracovních poloh


Vyšetření pracovních poloh provádíme biomechanickou analýzou. Vyšetření provádíme na základě videozáznamu, který pořizujeme přímo na pracovišti. Hodnocení pracovních poloh je založeno na základě stanovení, jak dlouho a jak často pracovníci pracují v přijatelných, podmíněně přijatelných a nepřijatelných pracovních polohách.
V případě, že dochází k překračování hygienických limitů pracovních poloh, provedeme i vhodné návrhy opatření vedoucích ke snížení rizika.
A pokud byste něčemu nerozuměli, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme i tzv. vysvětlující workshop, kdy přijedeme přímo k vám a výsledky měření včetně navržených opatření s vámi zkonzultujeme a vysvětlíme vše, čemu jste neporozuměli.

Proč objednat vyšetření pracovních poloh právě u nás?


1) Kvalita

– Jsme držitelé osvědčení o autorizaci pro vyšetření pracovních poloh.
– Vyšetření pracovních poloh u nás provádí pouze pracovníci, kteří disponují odpovídajícím vzděláním a dlouholetými zkušenostmi v této oblasti.


2) Dostupnost a rychlost

– Na termín měření u nás nemusíte čekat dlouho. V případě, že objednáte vyšetření pracovních poloh u nás, nejpozději následující den vás kontaktuje některý z našich pracovníků, který s vámi domluví termíny (s co nejkratší čekací dobou).
– Na výsledky vyšetření rovněž nemusíte dlouho čekat. Výsledky vyšetření máme hotové za velmi krátkou dobu (většinou do 14 dní, v případě většího rozsahu zakázky do 3 týdnů).

3) Cena

– Nemáme pevně stanovený ceník. Vyšetření pracovních poloh provádíme za velmi atraktivní ceny.
– Navíc dokážeme poradit a doporučit vám postup, který pro vám má smysl. Například tam, kde by stačilo pro zařazení do kategorie provést odborné hodnocení, provedeme odborné hodnocení a tam, kde je naopak nutné provést vyšetření, provedeme vyšetření. Tímto přístupem vám ušetříte čas i peníze.


4) Přístup

– Protokol z vyšetření je velmi přehledný. Naleznete v něm velmi jednoduše to, co potřebujete včetně zařazení práce do příslušné kategorie.
– V případě, že vám něco není jasné a nemůžeme tento problém vyřešit po telefonu, nabízíme k vyšetření pracovních poloh i tzv. vysvětlující workshop. Přijedeme přímo k vám, kde zkonzultujeme a vysvětlíme vše, co budete potřebovat.
– Pokud zjistíme, že dochází k překračování hygienických limitů pracovních poloh, provedeme i vhodné návrhy vedoucí ke snížení rizika.
– Nezáleží nám na tom, odkud jste a jakému odvětví se věnujete. Vyšetření pracovních poloh poskytujeme pro širokou škálu klientů různých odvětví, a to v rámci celé České republiky.

Naším cílem je spokojenost našich zákazníků.