+ 420 777 604 377 info@bzlab.cz

O nás

BZ LAB s.r.o. je česká společnost, která byla založena v roce 2019. Působíme v oblasti měření rizikových faktorů pracovního prostředí, především faktorů fyziologických (lokální svalová zátěž, celková fyzická zátěž, pracovní poloha) a fyzikálních (hluk a vibrace). Dále se naše společnost věnuje problematice ergonomie, bezpečnosti práce (BOZP), požární ochrany (PO) a oblasti bezpečnosti potravin, konkrétně systému HACCP.

 Poskytujeme komplexní služby zejména v oblasti fyziologie práce. Provádíme autorizovaná měření a odborná hodnocení lokální svalové zátěže, celkové fyzické zátěže, pracovních poloh a posouzení ergodesignu pracovišť. Pro tyto služby je naše laboratoř autorizována dle zákona č. 258/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Poskytujeme i autorizovaná měření hluku a vibrací (vibrací celkových i vibrací přenášených na ruce) v pracovním prostředí.

Dále poskytujeme komplexní služby v oblasti ergonomie, bezpečnosti práce a požární ochrany.

V oblasti bezpečnosti potravin nabízíme zpracování nové příručky či aktualizace stávající příručky HACCP, vypracování sanitačního plánu či provozního řádu.
Poradenství, či školení ve všech oblastech, kterými se naše společnost zabývá je samozřejmostí.

Proč zvolit právě nás?

1) Individuální přístup

– Ke každému klientovi přistupujeme individuálně dle jeho skutečných požadavků a potřeb. Po konzultaci s našimi pracovníky připravíme přesně ten typ služby, který   potřebujete. Díky tomu vám ušetříme čas a peníze.
– Nezáleží nám na tom, odkud jste a jakému odvětví se věnujete. Veškeré služby poskytujeme pro širokou škálu klientů různých odvětví, a to v rámci celé České   republiky.
– Naše práce nekončí hned, jakmile dokončíme službu, kterou jste si u nás objednali. V případě vašeho zájmu přijedeme přímo k vám, zkonzultujeme a vysvětlíme vše,   co budete potřebovat (vysvětlující workshop).

2) Kvalita

– Zaručujeme vysokou odbornost a dlouholeté zkušenosti našich pracovníků. Všichni naši pracovníci mají odpovídající vzdělání a dlouholetou praxi v oblasti služeb,   které poskytujeme.

3) Rychlost

– Nechceme vás nechat dlouho čekat. V případě, že objednáte některou z našich služeb, nejpozději následující den vás kontaktuje některý z našich pracovníků, který    s vámi domluví termíny (s co nejkratší čekací dobou) a další náležitosti vámi objednané služby.
– Záleží nám i na rychlosti našich služeb. Hotovo máme v co nejkratším možném termínu v závislosti na rozsahu objednané služby.

4) Ceny

– Nemáme pevně stanovený ceník. Všechny služby poskytujeme za velmi atraktivní ceny.

Naším cílem je spokojenost našich zákazníků.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Tým BZ LAB s.r.o