+ 420 777 604 377 info@bzlab.cz

Měření lokální svalové zátěže

Měření lokální svalové zátěže

Měření lokální svalové zátěže provádíme metodou integrované elektromyografie. K měření používáme přístroj EMG Holter. Měření lokální svalové zátěže je založeno na snímání vynakládaných svalových sil svalů předloktí horních končetin doplněné o počty pohybů rukou a předloktí horních končetin.
V případě zájmu provedeme synchronizaci záznamu z EMG holteru s videozáznamem, který pořizujeme na pracovišti. Na základě této synchronizace získáte detailní přehled o vynakládaných svalových silách pracovníka v průběhu vykonávané pracovní operace. Díky tomu přesně identifikujeme činnosti či úkony, které jsou pro přetěžování svalů předloktí horních končetin nejhorší, jinak řečeno přesně identifikujeme činnosti, při kterých pracovníci používají nadlimitní svalové síly.

V případě, že dochází k překračování hygienických limitů lokální svalové zátěže, provedeme i vhodné návrhy opatření vedoucích ke snížení rizika.
A pokud byste něčemu nerozuměli, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme i tzv. vysvětlující workshop, kdy přijedeme přímo k vám a výsledky měření včetně navržených opatření s vámi zkonzultujeme a vysvětlíme vše, čemu jste neporozuměli.

Proč objednat měření lokální svalové zátěže právě u nás?

1) Kvalita

– Jsme držitelé osvědčení o autorizaci pro měření lokální svalové zátěže.
– Měření lokální svalové zátěže u nás provádí pouze pracovníci, kteří disponují odpovídajícím vzděláním a dlouholetými zkušenostmi v této oblasti.

2) Dostupnost a rychlost

– Na termín měření u nás nemusíte čekat dlouho. V případě, že objednáte měření lokální svalové zátěže u nás, nejpozději následující den vás kontaktuje některý z našich pracovníků, který s vámi domluví termíny (s co nejkratší čekací dobou).
– Na výsledky měření rovněž nemusíte dlouho čekat. Výsledky měření máme hotové za velmi krátkou dobu (většinou do 14 dní, v případě většího rozsahu zakázky do 3 týdnů).

3) Cena

– Nemáme pevně stanovený ceník. Měření lokální svalové zátěže provádíme za velmi atraktivní ceny.
– Navíc dokážeme poradit a doporučit postup, který pro vás má smysl. Například tam, kde by stačilo pro zařazení do kategorie provést odborné hodnocení, provedeme odborné hodnocení a tam, kde je naopak nutné provést měření, provedeme měření. Tímto přístupem vám ušetříte čas i peníze.

4) Přístup

– Protokol z měření je velmi přehledný. Naleznete v něm velmi jednoduše to, co potřebujete včetně zařazení práce do příslušné kategorie.
– V případě, že vám něco není jasné a nemůžeme tento problém vyřešit po telefonu, nabízíme k měření lokální svalové zátěže i tzv. vysvětlující workshop. Přijedeme přímo k vám, kde zkonzultujeme a vysvětlíme vše, co budete potřebovat.
– Pokud zjistíme, že dochází k překračování hygienických limitů lokální svalové zátěže, provedeme i vhodné návrhy vedoucí ke snížení rizika.
– Nezáleží nám na tom, odkud jste a jakému odvětví se věnujete. Měření lokální svalové zátěže poskytujeme pro širokou škálu klientů různých odvětví, a to v rámci celé České republiky

Naším cílem je spokojenost našich zákazníků.