+ 420 777 604 377 info@bzlab.cz

Měření celkové fyzické zátěže

Měření celkové fyzické zátěže

Měření celkové fyzické zátěže provádíme metodou monitorování srdeční frekvence a tabulkovou metodou dle platné technické normy. Měření provádíme pomocí přístroje POLAR. Toto měření je založeno na snímání tepové frekvence a stanovení energetického výdeje doplněné o zhodnocení ruční manipulaci s břemeny.

Tím ale naše práce nekončí. V případě, že dochází k překračování hygienických limitů celkové fyzické zátěže, provedeme i vhodné návrhy opatření vedoucích ke snížení rizika.
A pokud byste něčemu nerozuměli, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme i tzv. vysvětlující workshop, kdy přijedeme přímo k vám a výsledky měření včetně navržených opatření s vámi zkonzultujeme a vysvětlíme vše, čemu jste neporozuměli.

Proč objednat měření celkové fyzické zátěže právě u nás?

1) Kvalita

– Jsme držitelé osvědčení o autorizaci pro měření celkové fyzické zátěže.
– Měření celkové fyzické zátěže u nás provádí pouze pracovníci, kteří disponují odpovídajícím vzděláním a dlouholetými zkušenostmi v této oblasti.

2) Dostupnost a rychlost

– Na termín měření u nás nemusíte čekat dlouho. V případě, že objednáte měření celkové fyzické zátěže u nás, nejpozději následující den vás kontaktuje některý z našich pracovníků, který s vámi domluví termíny (s co nejkratší čekací dobou).
– Na výsledky měření rovněž nemusíte dlouho čekat. Výsledky měření máme hotové za velmi krátkou dobu (většinou do 14 dní, v případě většího rozsahu zakázky do 3 týdnů).

3) Cena

– Nemáme pevně stanovený ceník. Měření celkové fyzické zátěže provádíme za velmi atraktivní ceny.
– Navíc dokážeme poradit a doporučit vám postup, který pro vám má smysl. Například tam, kde by stačilo pro zařazení do kategorie provést odborné hodnocení, provedeme odborné hodnocení a tam, kde je naopak nutné provést měření, provedeme měření. Tímto přístupem vám ušetříte čas i peníze.

4) Přístup

– Protokol z měření je velmi přehledný. Naleznete v něm velmi jednoduše to, co potřebujete včetně zařazení práce do příslušné kategorie.
– V případě, že vám něco není jasné a nemůžeme tento problém vyřešit po telefonu, nabízíme k měření celkové fyzické zátěže i tzv. vysvětlující workshop. Přijedeme přímo k vám, kde zkonzultujeme a vysvětlíme vše, co budete potřebovat.
– Pokud zjistíme, že dochází k překračování hygienických limitů lokální svalové zátěže, provedeme i vhodné návrh vedoucí ke snížení rizika.
– Nezáleží nám na tom, odkud jste a jakému odvětví se věnujete. Měření celkové fyzické zátěže poskytujeme pro širokou škálu klientů různých odvětví, a to v rámci celé České republiky.

Naším cílem je spokojenost našich zákazníků.